O nás

Spoločnosť Athea s.r.o. pôsobí na Slovensku v oblasti gastronómie od roku 1998. Za tento čas sa nám podarilo získať veľké množstvo skúseností z HO/RE/CA prostredia. 

Medzi hlavné oblasti, ktorými sa zaoberáme patrí najmä práca s profesionálnymi barmanskými a baristickými sirupmi 1883 Routin, mixológia, vzdelávanie barmanov a baristov, ale aj dodávky prosfesionálneho vybavenia pre bary, reštaurácie a veľkokapacitné kuchyne. Do prevádzok dodávame sirupy, toppingy a ovocné pyré Routin, zrnkovú aj mletú taliansku kávu Covim, horúce čokolády a frappé, sypané aj porciované talianske čaje.

Našim hlavným cieľom je pokúsiť sa prostredníctvom vzdelávania posunúť gastronómiu a pohostinské služby na vyššiu úroveň.

Spoločnosť Athea s.r.o. Pôsobí na Slovensku v oblasti gastronómie od roku 1998. Za tento čas sa nám podarilo získať veľké množstvo skúseností z HO/RE/CA prostredia. Medzi hlavné oblasti, ktorými sa zaoberáme patrí najmä práca s barmanskými a baristickými sirupmi 1883 Routin, mixológia, vzdelávanie barmanov a baristov, káva, ale aj dodávky prosfesionálneho vybavenia pre bary, reštaurácia a veľkokapacitné kuchyne.
Našim hlavným cieľom je pokúsiť sa prostredníctvom vzdelávania posunúť gastronómiu a pohostinské služby na vyššiu úroveň